Sri-Indo Guest House

  • Безкоштовний Wi-Fi в номері
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Sri-Indo Guest House Lisbon, розташований приблизно за 10 хвилин їзди машиною від замку Св. Георгія, налічує 10 номерів. Комфортабельний готель пропонує доступ до Wi-Fi у номерах.

Готель Лісабона пропонує переважно номери з видом на внутрішній двір.

Ви можете пообідати у ресторані Portugalia Cervejaria Almirante Reis, розташованому на відстані 5 хвилин пішки.

Гостьовий будинок Лісабона розташований у районі Arroios, за кілька кроків від станції метро Станція Arroios. Ви також можете відвідати Байрру-Алту, яка знаходиться за 25 хвилини пішки. На відстані 2.7 км від цього помешкання знаходиться ринок Time Out, куди можна відправитись за покупками. Sri-Indo Guest House Лісабона знаходиться біля автобусної зупинки Rua Pascoal de Melo.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Sri-Indo Guest House Лісабон
99 Flowers Flat
Ціна лише для моб. пристроїв

99 Flowers Flat

7.8
Добре 22 відгуки
147 м від помешкання
USD 83 USD 75
за ніч
Lisboa Star Homes
Ціна лише для моб. пристроїв

Lisboa Star Homes

157 м від помешкання
USD 66 USD 59
за ніч
Almirante Guesthouse
Ціна лише для моб. пристроїв

Almirante Guesthouse

8.6
Відмінно 241 відгук
188 м від помешкання
USD 36 USD 32
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт «Портела»
    6 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал Picoas
    1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Магазини/ комерційні послуги

    На кухні

    • Загальна кухня

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 11:00
    Номер ліцензії111152/AL
    Часті питання
    • 🌇
      Як далеко центр міста від Sri-Indo Guest House?
      До центру Лісабона можна дістатися за 15 хвилин ходьби від Sri-Indo Guest House.
    • 🚎
      Які зупинки транспорту знаходяться поруч з Sri-Indo Guest House?
      Найближчий автовокзал до Sri-Indo Guest House" - Rua Pascoal de Melo, розташований на відстані 5 хвилин пішки, а найближча станція метро - " Станція Arroios", лише за 5 хвилин ходьби від готелю.
    • Інтернет надається в цьому гостьовому будинку безкоштовно?
      Цей гостьовий будинок пропонує безкоштовно Wi-Fi у номерах.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт «Портела»
    6 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал Picoas
    1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Sri-Indo Guest House Лісабон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити